خدمات دندانپزشکی در گیلان

خدمات دندانپزشکی

در کلینیک دکتر علی مظفری در گیلان

خدمات دندانپزشکی در گیلان

کلینیک دندانپزشکی در گیلان

این کلینیک دندانپزشکی در گیلان با متد های روز اروپا , پزشکان حاذق ایرانی کلیه خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه میدهد.

این کلینیک با اکثر بیمه نامه های معتبر ایرانی طرف قرار داد است و خدماتی را که بیمه ها پوشش میدهند را با بیمه نامه میتوانید دریافت نمایید.

آدرس کلینیک دندانپزشکی دکتر مظفری گیلان : آدرس : خشکبیجار – بلوار مطهری – بین بانک کشاورزی و بانک رفاه – ساختمان صبا – طبقه اول – مطب دندانپزشکی دکتر علی مظفری

شماره تماس مطب دکتر مظفری : ۳۴۴۶۰۰۸۹-۰۱۳

بهترین کلینیک دندانپزشکی در گیلان

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر علی مظفری یکی از مجهزترین مراکز دندانپزشکی در سطح استان گیلان میباشد و ایشان با همکاری تیم متخصص و متعهد و دانشگاهی آماده خدمتگذاری و ارائه ی خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان میباشد. لازم به ذکر است کلیه موارد سـاخت دنـدان در ایـــن مرکـز از جمله ارتودنسی دندان توسـط مـاشـیـن انجـام می گـیرد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر علی مظفری در گیلان خود را متعهد می‌داند تا با آموزش دادن به اعضاء خانواده بزرگ خود از بروز بیماری‌های دهان و دندان پیشگیری کند. ما در این کلینیک تخصصی دندانپزشکی روش‌های مختلف پیشرفته و تخصصی را برای درمان مشکلاتی ارائه می‌دهیم که در اکثر کلینیک‌ها فقط یک روش معمول برای مرتفع ساختن آن‌ها عرضه می‌شود. این کلینیک دندانپزشکی در گیلان از همکاری متخصصین دندانپزشکی، دستیاران دندانپزشک و کارشناسان بهداشت دهان و دندان بهره می‌گیرد و خدماتی چون معاینه، جرم‌گیری، عکس‌برداری از دندان، پر کردن دندان و دیگر خدمات ضروری را به هم‌میهنان عزیز ارائه می‌دهد.

برای مراجعه به دندانپزشک لازم نیست حتماً به یک مطب شخصی مراجعه کنید، چرا که در کلینیک‌های دندانپزشکی تمامی خدمات لازم برای حفظ سلامت دهان و دندان‌ها از جمله دندانپزشکی کودکان ارائه می‌شود و بیش از یک متخصص برای درمان انواع ناراحتی‌ها و بیماری‌ها آماده کمک به شما است.

کلینیک دندانپزشکی و لابراتوار دندانسازی دکتر مظفری در گیلان با مدیریت جناب آقای مظفری فعالیت خود را سالیان سال است که آغاز کرده، به دلیل کیفیت زیاد خدمات و رضایت بالای مشتریان درمان های خود را به سمت بخش تخصصی تر مثل ایمپلنت گسترش پیدا کرد .

این مرکز با بهره گیری از ساختار مدیریتی متفاوت و همکاری با دندانپزشکان و متخصصان بنام در حوزه های تخصصی همچنین تجهیزات پیشرفته و به روز به یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در حیطه ی درمان های تخصصی مثل ایمپلنت , جراحی و سایر درمان ها در گیلان تبدیل شده است.

خدمات دندانپزشکی

هزینه خدمات دندانپزشکی بین ۱۵ تا ۲۰ درصد از کل هزینه های خدمات درمانی-داروئی کشور را تشکیل داده و پس از هزینه های بستری دومین رتبه را در هزینه های درمانی- داروئی کشور دارد. فقدان بیمه های مناسب دندانپزشکی موجب آن گشته که نزدیک به ۹۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی بدون هرگونه پوشش بیمه ای از جیب مردم پرداخت شود. متوسط هزینه های دندانپزشکی بیش از ۳ برابر متوسط هزینه های رادیولوژی و بیش از ۵ برابر هزینه خدمات آزمایشگاهی است. بیش از ۹۱ درصد از خدمت دندانپزشکی در مراکز خصوصی عرضه می گردند. اما نگرانی بابت هزینه ی دندانپزشکی خود نداشته باشید. این مرکز بهترین دندانپزشکی در گیلان است که از نظر کیفیت و هزینه حرف اول را در این استان می زند.

دندانپزشکی چیست؟

دندانپزشکی شاخه ای از علوم پزشکی است که به تشخیص و درمان در ارتباط با مشکلات دهان و دندان و لثه ها می پردازد.

کلینیک دندانپزشکی

تخصص‌های دندانپزشکی

دندانپزشکی ۱۰ رشته تخصصی دارد:

۱٫ تشخیص بیماریهای دهان و دندان (diagnostics dentistry)
۲٫ آسیب شناسی دهان(oral pathology)
۳٫ تصویر برداری دهان و فک و صورت(oral & maxillofacial radiology)
۴٫ دندانپزشکی ترمیمی(restorative(operative) dentistry )
۵٫ معالجه ریشه دندان( endodontics dentistry )
۶٫ پروتزهای دهان و فک و صورت (prosthodontic dentistry)
۷٫ دندانپزشکی کودکان(pediatric dentistry )
۸٫ ارتودنسی(orthodontics dentistry )
۹٫ جراحی لثه( Periodontics dentistry)
۱۰٫ جراحی دهان و فک و صورت (oral &maxillofacial surgery )

دیگر خدمات ما